2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Badanie studentów polskich uczelni” – badanie tematyczne w ramach BKL 3.0
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia będzie przeprowadzenie badania ilościowego będącego wielowymiarową oceną kapitału ludzkiego w grupie studentów. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: p/264/DAS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001