See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Różnych produktów leczniczych” dla SP ZOZ w Brzesku
Interne Kennung: DZP-271-26-U/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisu art. 132 ustawy Pzp oraz na podstawie przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, prowadzonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. W zakresie nieuregulowanym w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; art. 109 ust.1 pkt 1 i pkt 4), ustawy Pzp; art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2014.229.1); art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514). Podmiotowe środki dowodowe oświadczenia lub dokumenty składane na wezwanie Zamawiającego zostały opisane w SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe wymagane do złożenia wraz z ofertą zostały opisane w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr: 1 Różne produkty lecznicze;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dopuszcza się możliwość wydłużenia terminu obowiązywania umowy, o którym nowa w § 2 w przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego zakontraktowanych ilości wyrobów w pierwotnie określonym terminie, o czas niezbędny do wykorzystania zakontraktowanych ilości (wyczerpania wartości umowy) jednakże całkowity okres trwania umowy nie może przekroczyć 24 miesięcy od dnia jej zawarcia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr: 2 Różne produkty lecznicze;
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr: 3 Różne produkty lecznicze;
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr: 4 Różne produkty lecznicze;
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr: 5 Różne produkty lecznicze;
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr: 6 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr: 7 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr: 8 Etanol;
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr: 9 Różne produkty lecznicze;
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr: 10 Paski diagnostyczne;
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr: 11 Albumina;
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr: 12 Środki znieczulające;
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr: 13 Różne produkty lecznicze;;
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr: 14 Heparyna;
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr: 15 Immunoglobuliny;
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr: 16 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr: 17 Insuliny
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr: 18 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr: 19 Preparat odżywiania wewnątrzjelitowego;
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr: 20 Preparat odżywiania wewnątrzjelitowego
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr: 21 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr: 22 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr: 23 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr: 24 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr: 25 Produkty do żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr: 26 Produkty do żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr: 27 Płyny dożylne
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr: 28 Płyny dożylne
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr: 29 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr: 30 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr: 31 Roztwory do dializy
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr: 32 Preparat odżywiania wewnątrzjelitowego
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr: 33 Preparat odżywiania wewnątrzjelitowego
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr: 34 Preparat odżywiania wewnątrzjelitowego
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr: 35 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr: 36 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr: 37 Opatrunki specjalistyczne
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr: 38 Różne produkty lecznicze;
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr: 39 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr: 40 Odczynniki i środki kontrastowe
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr: 41 Odczynniki i środki kontrastowe
2. Procedure
Procedure
Title: Różne produkty lecznicze
Internal identifier: DZP-271-26-U/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr: 8 Etanol;
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr: 11 Albumina;
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr: 14 Heparyna;
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr: 15 Immunoglobuliny;
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr: 17 Insuliny
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr: 27 Płyny dożylne
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr: 28 Płyny dożylne
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041