2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVEREN VAN SCHOONMAAKPRODUCTEN, SCHOONMAAKMATERIAAL EN SANITAIRE BENODIGHEDEN, SCHOONMAAKMACHINES EN SANITARY AS A SERVICE
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst voor HET LEVEREN VAN SCHOONMAAKPRODUCTEN, SCHOONMAAKMATERIALEN, SCHOONMAAKMACHINES EN SANITARY AS A SERVICE, voor een maximale capaciteit/geraamde waarde van 66 Miljoen Euro en bestaande uit 2 percelen, waarbij voor de specifieke opdrachten per perceel een degressief systeem op basis van maximum 3 aannemers per perceel zal toegepast worden, indien de mededinging het toelaat, op basis van de in de opdrachtdocumenten vastgelegde volgorde. Percelen: Perceel 1: Schoonmaakmiddelen, dispensers, doseersystemen, klein schoonmaakmateriaal en schoonmaakmachines Perceel 2: Sanitary as a Service
Interne Kennung: OC/2026/110/NvD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39525810 Poliertücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2026/110/NvD - 1
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst voor HET LEVEREN VAN SCHOONMAAKPRODUCTEN, SCHOONMAAKMATERIALEN, SCHOONMAAKMACHINES EN SANITARY AS A SERVICE, voor een maximale capaciteit/geraamde waarde van 66 Miljoen Euro en bestaande uit 2 percelen, waarbij voor de specifieke opdrachten per perceel een degressief systeem op basis van maximum 3 aannemers per perceel zal toegepast worden, indien de mededinging het toelaat, op basis van de in de opdrachtdocumenten vastgelegde volgorde. Percelen: Perceel 1: Schoonmaakmiddelen, dispensers, doseersystemen, klein schoonmaakmateriaal en schoonmaakmachines
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC/2026/110/NvD - 2
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst voor HET LEVEREN VAN SCHOONMAAKPRODUCTEN, SCHOONMAAKMATERIALEN, SCHOONMAAKMACHINES EN SANITARY AS A SERVICE, voor een maximale capaciteit/geraamde waarde van 66 Miljoen Euro en bestaande uit 2 percelen, waarbij voor de specifieke opdrachten per perceel een degressief systeem op basis van maximum 3 aannemers per perceel zal toegepast worden, indien de mededinging het toelaat, op basis van de in de opdrachtdocumenten vastgelegde volgorde. Percelen: Perceel 2: Sanitary as a service
Interne Kennung: P2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OC/2026/110/NvD
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 39800000 Productos de limpieza y pulido
Clasificación adicional (cpv): 39525810 Trapos para encerar
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: OC/2026/110/NvD - 1
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: OC/2026/110/NvD - 2
Identificador interno: P2