See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga voditelja projekta izgradnje i opremanja - OŠ Dugo Selo
Beschreibung: Predmet grupe nabave su usluge voditelja projekta građenja nad radovima i opremanjem Osnovne škole Dugo Selo. Projekt uključuje opremanje i izgradnju školske zgrade i školske dvorane te uređenje okoliša (školskih terena, prostora za nastavu na otvorenom, pristupne kolne i pješačke površine, parkiralište, školski trg i ostalo.
Interne Kennung: 04-26/20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000