See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów niezbędnych do wykonywania zabiegów operacyjnych witrektomii tylnej dla potrzeb Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
Beschreibung: Dostawa akcesoriów niezbędnych do wykonywania zabiegów operacyjnych witrektomii tylnej dla potrzeb Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
Interne Kennung: 31/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa akcesoriów niezbędnych do wykonywania zabiegów operacyjnych witrektomii tylnej dla potrzeb Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Beschreibung: Dostawa akcesoriów niezbędnych do wykonywania zabiegów operacyjnych witrektomii tylnej dla potrzeb Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu