2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-devices
Beschreibung: KempenKind beoogt met deze aanbesteding één vaste opdrachtnemer te contracteren die verantwoordelijk is voor de levering, het gebruiksklaar maken, advisering, service en reparatie, garantieafhandeling, lifecyclemanagement en afvoer van de ICT-devices. De maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst bedraagt €5.755.000,- exclusief BTW (150% van de raming).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: KempenKind beoogt met deze aanbesteding één vaste opdrachtnemer te contracteren die verantwoordelijk is voor de levering, het gebruiksklaar maken, advisering, service en reparatie, garantieafhandeling, lifecyclemanagement en afvoer van de ICT-devices. De maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst bedraagt €4.590.000,- exclusief BTW (150% van de raming).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging en herzieningsopties, zie beschrijvend document.
606412-2026 - Competition
Netherlands – Computer equipment and supplies – ICT-devices
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ICT-devices
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware), 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: