See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyrobów medycznych przeznaczonych do zabiegów elektrofizjologicznych serca wraz z dzierżawą generatorów dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych przeznaczonych do zabiegów elektrofizjologicznych serca wraz z dzierżawą generatorów dla UCK WUM w podziale na 13 Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: DZPUCK.262.174.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Interne Kennung: 13