606438-2026 - Wettbewerb
Polen – Baumaterialien – Dostawa materiałów budowlanych, narzędzi budowlanych i blachy zimnowalcowanej na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów budowlanych, narzędzi budowlanych i blachy zimnowalcowanej na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi budowlanych i blachy zimnowalcowanej na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 9a-9c do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 7a-7c do SWZ. Wykonanie dostawy zgodnie z zapisami w projekcie umowy załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung83/26/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów budowlanych na potrzeby szkolenia jednostki dla SOI Bolesławiec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych na potrzeby szkolenia jednostki dla SOI Bolesławiec wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelDostawa narzędzi budowlanych dla SOI Świętoszów, Żagań, Dobre n/Kwisą, Bolesławiec i Głogów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi budowlanych dla SOI Świętoszów, Żagań, Dobre n/Kwisą, Bolesławiec i Głogów wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelDostawa blachy zimnowalcowanej dla SOI Dobre n/Kwisą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa blachy zimnowalcowanej dla SOI Dobre n/Kwisą wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne KennungCzęść 3