2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/52 Brno – ul. Vídeňská – monitoring a pasport kanalizace v k.ú. Modřice v km 5,178 – 8,712
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní zajištění monitoringu silniční kanalizace silnice I/52 v Brně na ulici Vídeňská v km 5,178 až km 8,712 provozního staničení, a to včetně všech na sebe navazujících činností. Zakázka zahrnuje zejména důkladné vyčištění kanalizačního potrubí od usazenin, nánosů a případných překážek, které by mohly ovlivnit průtok či zkreslit výsledky následného průzkumu. Součástí zakázky je rovněž odborné vyhodnocení získaných dat, včetně zpracování podrobné dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 759392-2023
Interne Kennung: 03PU-004083
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dílčí objednávka v dynamickém nákupním systému
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0002