2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp en realisatie van twee 10kV inkoopstations in Westerhoven en Helmond
Beschreibung: De dienstverlening houdt het volgende in: het ontwerpen én volledig realiseren van twee betreedbare MS-inkoopstations, inclusief aparte klantruimte en middenspanning-(MS) schakelaars op 2 locaties in zuidoost-Brabant ten behoeve van de toekomstige voeding van laadpleinen voor elektrische bussen. Twee inkoopstations.
Interne Kennung: C2376702
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682300 Mittelspannungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315500 Mittelspannungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
606482-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: C2376702
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682300 Medium-voltage equipment
Additional classification (cpv): 45315500 Medium-voltage installation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1