2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe.
Beschreibung: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do świetlicy dzielnicowej w Grotowicach mieszczącej się w Opolu, Grotowice ul. Złota, obręb Groszowice. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Kauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
Interne Kennung: ZP.271.1.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112100 Esszimmerstühle, 39121000 Schreibtische und Tische, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39140000 Haushaltsmöbel, 39143113 Spezialheimtextilien, 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe