See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa implantów do zabiegów chirurgii kręgosłupa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ (tj. formularz asortymentowo - cenowy i parametry techniczne).
Interne Kennung: DZP-271-43/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup i dostawa PROTEZ TRZONÓW KRĘGOSŁUPA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa PROTEZ TRZONÓW KRĘGOSŁUPA, zgodnie z zestawieniem w zał. nr 1 i 1a do SWZ. A/ Proteza trzonu odcinka szyjnego kręgosłupa, B/ Proteza trzonu odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Depozyt składający się z 2 zestawów odpowiednio dla punktu A/ oraz B/. Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 10 osób. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty.
Interne Kennung: 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej niż określona w umowie ilości Wyrobów Medycznych w przypadku zmniejszenia się jego zapotrzebowania. Niezamówienie w okresie obowiązywania Umowy Wyrobów Medycznych 40% ilości określonej w umowie nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Dostawcę roszczeń o zamówienie pozostałej części wyrobów medycznych ani też innych roszczeń finansowych z tego tytułu. Odbiorca zastrzega sobie prawo zamówienia większej niż określona w umowie ilości wyrobów medycznych w przypadku zwiększenia się jego zapotrzebowania, na podstawie jednostronnego oświadczenia woli złożonego przez Odbiorcę (Prawo opcji zwiększającej), jednakże zwiększenie ilości nie może przekroczyć 30% (Limit) wartości umowy, o której mowa w § 2 ust. 3 Umowy. Każdorazowe złożenie zamówienia przez Odbiorcę ponad ilość określoną w umowie powyżej należy traktować jako złożenie oświadczenia woli Odbiorcy o skorzystaniu z Prawa opcji zwiększającej w zakresie pozycji objętej zamówieniem – z zastrzeżeniem Limitu, o którym mowa w ust. 4. powyżej. W przypadku skorzystania z Prawa opcji zwiększającej cena jednostkowa w danej pozycji nie ulegnie zmianie.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zakup i dostawa IMPLANTÓW DO CHIRURGII KRĘGOSŁUPA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa IMPLANTÓW DO CHIRURGII KRĘGOSŁUPA: A/ Implant PLIF do przestrzeni międzykręgowej, B/ Klatka międzytrzonowa szyjna z PEEK napylonego czystym tytanem, C/ Płyta szyjna, D/ Tytanowy system do jedno- i wielosegmentowej stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa oraz stabilizacji potyliczno-szyjnej, E/ Urazowy system do jedno- i wielosegmentowej stabilizacji odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, F/ Przezskórny system do jedno- i wielosegmentowej stabilizacji odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Zestawy w kontenerach wraz z filtrami wielorazowymi do 5000 cykli sterylizacyjnych. Depozyt zawierający: 2 zestawy dla A/, 4 zestawy dla B/, 2 zestawy dla C/, 1 zestaw dla D/, 2 zestawy dla E/ oraz 2 zestawy dla F/. Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 10 osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty.
Interne Kennung: 2.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zakup i dostawa FREZÓW DO WIERTARKI KRĘGOSŁUPOWEJ SZYBKOOBROTOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa FREZÓW DO WIERTARKI KRĘGOSŁUPOWEJ SZYBKOOBROTOWEJ. A/ frez wielokrotnego użytku do wiertarki kręgosłupowej szybkoobrotowej kompatybilny z kątnicami kręgosłupowymi. Wypożyczenie szybkoobrotowej wiertarki kręgosłupowej na czas trwania umowy. Depozyt zawierający 3 frezy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty.
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Zakup i dostawa ZESTAWÓW DO STABILIZACJI ZĘBA OBROTNIKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ZESTAWÓW DO STABILIZACJI ZĘBA OBROTNIKA. A/ Śruba do zespolenia zęba obrotnika wykonana z tytanu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Depozyt zawierający 1 zestaw. Szkolenia personelu lekarskiego i pielęgniarskiego - 10 osób. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z: 1) Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. Nr 2024 r. poz. 1620), 2) ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (MDR) lub dyrektywą Rady 93/42/EWG z wykorzystaniem okresu przejściowego, ustanowionego na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/607 z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany rozporządzeń (UE) 2017/745 i (UE) 2017/746 w odniesieniu do przepisów przejściowych dotyczących niektórych wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro; jak również posiadać wymagane dokumenty.
Interne Kennung: 4.