2. Verfahren
Verfahren
Titel: Niechemiczne artykuły medyczne III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Niechemicznych artykułów medycznych III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WIWa.272.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednorazowe końcówki do pipet
Beschreibung: Jednorazowe końcówki do pipet dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Worki do stomachera i końcówki do pipet do pobierania przesączu
Beschreibung: Worki do stomachera i końcówki do pipet do pobierania przesączu dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Płytki Petriego plastikowe
Beschreibung: Płytki Petriego plastikowe dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Plastiki
Beschreibung: Plastiki dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych.Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Probówki do głębokiego mrożenia
Beschreibung: Probówki do głębokiego mrożenia dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Butelki do hodowli komórkowej
Beschreibung: Butelki do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne Kennung: Zadanie 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WIWa.272.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Jednorazowe końcówki do pipet
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Płytki Petriego plastikowe
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Plastiki
Internal identifier: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Probówki do głębokiego mrożenia
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Butelki do hodowli komórkowej
Internal identifier: Zadanie 6