606523-2026 - Ergebnis
Kroatien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova i usluga koordinatora zaštite na radu tijekom građenja - OŠ Dugo Selo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova i usluga koordinatora zaštite na radu tijekom građenja - OŠ Dugo Selo
Beschreibung: Izvođenje radova i opremanjem nove škole te dvodijelne sportske dvorane i male dvorane u Dugom Selu koji su predmet usluga nadzora će se izvoditi na k.č.br. 182,. k.o. Andrilovec, anagrafske oznake Zelena ulica, naselje Lukarišće, Korušak, procijenjene vrijednosti 14.548.923,11 eura bez PDV-a, a koja se gradi sukladno odredbama Zakona o obveznim odnosima. Rok izvođenja radova i opremanja predviđa se u trajanju od 17 mjeseci, a trajanje ugovornih obveza 19 mjeseci, detaljno opisan u projektnom zadatku – opis predmeta nabave.
Interne Kennung: 04-26/19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000