See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horkovodní napaječ ul. Jihlavská (ul. Dlouhá – ul. Uzbecká)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení díla „Horkovodní napaječ ul. Jihlavská (ul. Dlouhá – ul. Uzbecká“ podle PROJEKTU a v souladu se Zadávacími podmínkami. Požadavky PROJEKTU a obecné podmínky zadavatele jsou blíže upřesněny v dokumentu Zadávací dokumentace – obecné podmínky zadání akce. Zadavatel neumožňuje dílčí plnění. Podrobný rozsah stavebních prací, které požaduje zadavatel realizovat, je blíže specifikován v PROJEKTU a soupisu prací a ve výkazu výměr. Dodávkou stavby se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých stavebních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečnostní opatření apod.), geodetické zaměření dokončené stavby a vypracování geometrického plánu pro vklad do katastru nemovitostí a zajištění a předání projektové dokumentace skutečného provedení díla. Zakázka je spolufinancována z dotace – Národní plán obnovy Ministerstva průmyslu a obchodu, Modernizace distribuce tepla v systémech dálkového vytápění, reg. č. CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_006/0007735.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231110 Rohrverlegearbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1