2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte Defensie
Beschreibung: Het Rijksvastgoedbedrijf (hierna: RVB) is de vastgoedorganisatie van en voor de Rijksoverheid en is onderdeel van het ministerie van Binnenlandse zaken en Koninkrijkrelaties. Vanuit onze rol als vastgoedbeheerder van het Rijk draagt het RVB onder andere zorg voor de instandhouding & nieuwbouw van het vastgoed van Defensie. Onze missie is om op een doelmatige en doeltreffende manier zorg te dragen voor gebruiksgereed, veilig en toekomstbestendig duurzaam vastgoed ten behoeve van de activiteiten van haar klanten. Hierdoor draagt zij bij aan het door het Ministerie van Defensie succesvol kunnen uitoefenen van haar kerntaken. Het ministerie van Defensie is, ten aanzien van het beheer en onderhoud van het vastgoed, de klant van het RVB. De voorgenomen Raamovereenkomst betreft de instandhouding van een deel van het sportvastgoed van Defensie, namelijk de “trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte” (hierna: TF WoH). Zie ook paragraaf 2.1.1 van de aanbestedingsleidraad. De (geschatte) waarde bedraagt 52.000.000,00 euro. De maximale omvang voor deze raamovereenkomst bedraagt 65.000.000,00 euro en geldt voor de looptijd van de raamovereenkomst inclusief eventuele verlengingen. Bij het vaststellen van de geschatte en maximale omvang van de raamovereenkomst zijn aannames gedaan ten aanzien van de behoeftestelling. De daadwerkelijke behoeftestelling is afhankelijk van toekomstige ontwikkelingen en het beschikbaar te stellen budget hiervoor. Zo kan het voorkomen dat de omvang van de raamovereenkomst nihil bedraagt of aanzienlijk meer dan geschat. Om mogelijke toekomstige ontwikkelingen te ondervangen, is de vastgestelde maximale omvang van de raamovereenkomst hoger dan de geschatte omvang. Behoudens beëindiging van de raamovereenkomst bij overschrijding van de maximale omvang, kunnen ondernemers op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de geschatte of maximale omvang. Het RVB streeft ernaar om de omzet gelijkmatig te verdelen over de verschillende jaren en deze zo voorspelbaar mogelijk te maken.
Interne Kennung: 6274299
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37535290 Ausrüstung für Kletterwand und Seilklettern
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Trainingsfaciliteiten Werken op Hoogte Defensie
Beschreibung: Perceel 1 Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 2.2.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging looptijd raamovereenkomst