606565-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bau von Palästen – Cjelovita obnova Palače Bogoštovlja i nastave - HIP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cjelovita obnova Palače Bogoštovlja i nastave - HIP
Beschreibung: Rekonstrukcija i obnova Hrvatskog instituta za povijest na postojećoj građevnoj čestici 1463 k.o. Centar (Zagreb, Opatička 10) u skladu sa glavnim projektom, zajedničke oznake ZOP 04/24/GP, koji je sastavni dio građevinske dozvole (KLASA: UP/I-361-03/25-01/000124, URBROJ: 531-07-1-4-26-0033), glavni projektant dr.sc. Alan Braun, dipl.ing.arh., broj ovlaštenja A 3124. Predmet nabave odnosi se na izvođenje složenih radova cjelovite obnove građevine javne i društvene namjene, velike procijenjene vrijednosti, koja se nalazi u urbanoj povijesnoj cjelini i ima obilježja kulturnog dobra. Izvođenje takvih radova zahtijeva visok stupanj organizacije gradilišta, sljedivosti postupaka, kontrole kvalitete, upravljanja rizicima, zaštite okoliša te zaštite zdravlja i sigurnosti radnika i trećih osoba.
Interne Kennung: 17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212353 Bau von Palästen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Rekonstrukcija i obnova Hrvatskog instituta za povijest na postojećoj građevnoj čestici 1463 k.o. Centar (Zagreb, Opatička 10) u skladu sa glavnim projektom, zajedničke oznake ZOP 04/24/GP, koji je sastavni dio građevinske dozvole (KLASA: UP/I-361-03/25-01/000124, URBROJ: 531-07-1-4-26-0033), glavni projektant dr.sc. Alan Braun, dipl.ing.arh., broj ovlaštenja A 3124.