2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ wraz z rysunkami 1-3.
Interne Kennung: PN-65/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia spowodowaną koniecznością uruchomienia Oddziałów w nowym budynku Szpitala Klinicznego i rozliczenia do końca roku środków w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną"
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zakup, instalacja i uruchomienie aparatu PET/CT wraz z generatorem germanowo-galowym na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną".