2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technická podpora a rozvoj informačného systému Elektronického komunikačného prostredia
Beschreibung: Predmetom zákazky je Technická podpora informačného systému EKP, čo zahŕňa: a) ServiceDesk pre riešenie požiadaviek. b) Riešenie požiadaviek (incidentov) používateľov. c) Podpora prevádzky. d) Poskytovanie konzultačných služieb. e) Správa aplikačných modulov. Rozvoj informačného systému EKP, čo zahŕňa: a) Zapracovávanie legislatívnych zmien. b) Zapracovávanie požiadaviek Objednávateľa na implementáciu zmien. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: SP_EKP_2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung, 72265000 Software-Konfiguration, 72310000 Datenverarbeitung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001