2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz tabletów dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz tabletów dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 4 Zadania: Zadanie nr 1 – Zakup i dostawa zestawów komputerowych. Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa rzutników i tablic multimedialnych. Zadanie nr 3 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych. Zadanie nr 4 – Zakup i dostawa tabletów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 38652100 Vorführgeräte, 30213200 Tablettcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Zakup i dostawa zestawów komputerowych
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Zakup i dostawa zestawów komputerowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa rzutników i tablic multimedialnych
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa rzutników i tablic multimedialnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Zakup i dostawa tabletów.
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Zakup i dostawa tabletów.
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer