2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering afleversets
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van afleversets. De Opdracht is verdeeld in drie percelen, te weten: afleversets warmtenet smalle uitvoering, afleversets warmtenet brede uitvoering en afleversets WKO. De scope van de Opdracht bestaat op hoofdlijnen uit: • Het leveren van afleversets voor het betreffende Perceel; • Het leveren van reserveonderdelen voor de afleversets van het betreffende Perceel; • Het geven van trainingen aan monteurs van Opdrachtgever met betrekking tot afleversets van het betreffende Perceel; • Het bieden van ondersteuning (bijvoorbeeld bij het oplossen van storingen) met betrekking tot afleversets van het betreffende Perceel. De eisen waaraan de afleversets dienen te voldoen zijn beschreven in de Bijlage Programma van Eisen Perceel 1 / Perceel 2 / Perceel 3. In paragraaf 1.2.4 Aanbestedingsleidraad zijn de geschatte aantallen per jaar per Perceel opgenomen.
Interne Kennung: WS2025-008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44620000 Heizkörper und Heizkessel sowie Zubehör für Zentralheizungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511100 Wärmeaustauscher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Afleversets warmtenet smalle uitvoering
Beschreibung: Levering afleversets warmtenet smalle uitvoering. Zie paragraaf 1.2 Aanbestedingsleidraad voor volledige beschrijving van de Opdracht. Circa 1.1194 sets per jaar. Zie paragraaf 1.2.4 Aanbestedingsleidraad voor meer informatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor WarmteStad is de volgende optie van toepassing: Voor alle Percelen geldt dat het inbouwen van de warmtemeters in de afleversets door de Leverancier van het betreffende Perceel een optie is. Uitgangspunt is dat monteurs van WarmteStad zelf de warmtemeters inbouwen. Tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst kan WarmteStad ervoor kiezen om – al dan niet tijdelijk en/of voor (een) specifieke nadere opdrachten – de warmtemeters door de Leverancier van het betreffende Perceel in te laten bouwen. De warmtemeters worden in dat geval door WarmteStad als directielevering bij Leverancier aangeleverd. Leverancier brengt voor het inbouwen de aangeboden prijs uit het prijzenblad in rekening. Het is Leverancier niet toegestaan om aanvullende kosten en/of voorwaarden te hanteren.
Los: LOT-0002
Titel: Afleversets warmtenet brede uitvoering
Beschreibung: Levering afleversets warmtenet brede uitvoering. Zie paragraaf 1.2 Aanbestedingsleidraad voor volledige beschrijving van de Opdracht. Circa 511 sets per jaar. Zie paragraaf 1.2.4 Aanbestedingsleidraad voor meer informatie.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Afleversets WKO
Beschreibung: Levering afleversets WKO. Zie paragraaf 1.2 Aanbestedingsleidraad voor volledige beschrijving van de Opdracht. Circa 450 sets per jaar. Zie paragraaf 1.2.4 Aanbestedingsleidraad voor meer informatie.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering afleversets
Identificador interno: WS2025-008
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44620000 Radiadores y calderas para calefacción central, y sus partes
Clasificación adicional (cpv): 42511100 Intercambiadores de calor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Afleversets WKO
Identificador interno: 3
Clasificación adicional (cpv): 42510000 Intercambiadores de calor, equipos de aire acondicionado y refrigeración y aparatos para filtrar