See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - produkty farmaceutyczne – programy lekowe 2026v61
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - produkty farmaceutyczne – programy lekowe w 61 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 227221-2026
Interne Kennung: D25M/251/N/16-23rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione, ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy).
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 30