See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interiérové vybavenie pre SPŠe Košice
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie rôzneho interiérového vybavenia - Interiérové vybavenie pre SPŠe Košice a poskytnutie súvisiacich služieb. Predmet zákazky je rozdelený na troch samostatných častí: - Predmetom časti 1: Laboratórny nábytok pre automatizáciu a Industry 4.0 - Predmetom časti 2: Laboratórny nábytok pre energetiku a obnoviteľné zdroje - Predmetom časti 3: Školský nábytok Podrobný opis predmetu zákazky je v súťažných podkladoch B.1 Opis predmetu zákazky a B.2 Spôsob určenia ceny.
Interne Kennung: OBOB-1/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboratórny nábytok pre automatizáciu a Industry 4.0
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1 SP B.1 Opis predmetu zákazky – Laboratórny nábytok pre automatizáciu a Industry 4.0
Los: LOT-0002
Titel: Laboratórny nábytok pre energetiku a obnoviteľné zdroje
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 2 SP B.1 Opis predmetu zákazky – Laboratórny nábytok pre energetiku a obnoviteľné zdroje
Los: LOT-0003
Titel: Školský nábytok
Beschreibung: Podrobný opis predmetu zákazky vrátane minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky sú uvedené v Prílohe č. 3 SP B.1 Opis predmetu zákazky – Školský nábytok