See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abonnement Springer Media
Beschreibung: De Universiteit Utrecht is voornemens om de aanschaf van diverse leerboeken, aangevuld met alle bijbehorende e-learning modules en video's rechtstreeks te gunnen aan Springer Media BV. Dit betreft de licentie van de BSL Academy. Deze aankondiging betreft een 'Aankondiging in het geval van vrijwillige transparantie vooraf'. De Universiteit Utrecht is van mening dat de opdracht door middel van een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging aan Springer Media BV gegund kan worden in verband met de bescherming van uitsluitende rechten. Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging (uiterlijk 11 augustus 13:00 uur) een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Bij vragen en opmerkingen kunt u terecht bij g.visser@uu.nl.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000