2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa obsługi wydruku na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i podległych jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi wydruku na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i podległych jednostek organizacyjnych. 2. Realizacja przedmiotu umowy obejmuje: 1) wydzierżawienie oraz kompleksową obsługę serwisową 469 szt. stacjonarnych urządzeń wielofunkcyjnych i drukujących, w tym urządzeń drukujących na kopertach i blankietach zwrotnych potwierdzeń odbioru; 2) wydzierżawienie oraz kompleksową obsługę serwisową 13 szt. mobilnych drukarek termicznych; 3) kompleksową obsługę serwisową 132 szt. stacjonarnych urządzeń Zamawiającego 4) zapewnienie materiałów eksploatacyjnych do 76 szt. atramentowych drukarek mobilnych Zamawiającego oraz 14 szt. drukarek stacjonarnych użytkowanych przez Zamawiającego, których właścicielem jest Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych w Chełmie; 5) zapewnienie materiałów eksploatacyjnych (papier termiczny A4 ) do 5 szt. własnych mobilnych drukarek termicznych Zamawiającego. 6) zapewnienie możliwości drukowania, drukowania na kopertach oraz zwrotnych potwierdzeniach odbioru, kopiowania i skanowania dokumentów na urządzeniach wydzierżawionych (zwanych dalej urządzeniami Wykonawcy) i urządzeniach własnych Zamawiającego (zwanych dalej urządzeniami Zamawiającego); 7) przeszkolenie w miejscu instalacji urządzenia wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie podstawowej obsługi urządzenia; 8) udostępnienie na wniosek Zamawiającego platformy do zgłaszania awarii urządzeń 3. Szczegółowy opis oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy – wraz z załącznikami. 4. Dodatkowe wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia dotyczące zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę określone zostały w rozdz. IV ust. 3 SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ – Projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 470086-2026
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten, 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi wydruku na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i podległych jednostek organizacyjnych. 2. Realizacja przedmiotu umowy obejmuje: 1) wydzierżawienie oraz kompleksową obsługę serwisową 469 szt. stacjonarnych urządzeń wielofunkcyjnych i drukujących, w tym urządzeń drukujących na kopertach i blankietach zwrotnych potwierdzeń odbioru; 2) wydzierżawienie oraz kompleksową obsługę serwisową 13 szt. mobilnych drukarek termicznych; 3) kompleksową obsługę serwisową 132 szt. stacjonarnych urządzeń Zamawiającego 4) zapewnienie materiałów eksploatacyjnych do 76 szt. atramentowych drukarek mobilnych Zamawiającego oraz 14 szt. drukarek stacjonarnych użytkowanych przez Zamawiającego, których właścicielem jest Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych w Chełmie; 5) zapewnienie materiałów eksploatacyjnych (papier termiczny A4 ) do 5 szt. własnych mobilnych drukarek termicznych Zamawiającego. 6) zapewnienie możliwości drukowania, drukowania na kopertach oraz zwrotnych potwierdzeniach odbioru, kopiowania i skanowania dokumentów na urządzeniach wydzierżawionych (zwanych dalej urządzeniami Wykonawcy) i urządzeniach własnych Zamawiającego (zwanych dalej urządzeniami Zamawiającego); 7) przeszkolenie w miejscu instalacji urządzenia wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie podstawowej obsługi urządzenia; 8) udostępnienie na wniosek Zamawiającego platformy do zgłaszania awarii urządzeń. 3. Szczegółowy opis oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy – wraz z załącznikami. 4. Dodatkowe wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia dotyczące zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę określone zostały w rozdz. IV ust. 3 SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ – Projekcie umowy.