2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 1 ks nákladního vozidla pro autoškolu s tandemovým vlekem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového nákladního vozidla pro autoškolu s tandemovým vlekem. Bližší specifikace předmětu plnění a obchodní podmínky jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SVZ-71-26-OŘ-Ja
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1