See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ryzyk komunikacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie OC i komunikacyjne Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część I: Ubezpieczenia OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. Część II: Ubezpieczenia komunikacyjne a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp w wysokości do: 15 % wartości zamówienia podstawowego w cz. II. 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Ubezpieczenia OC
Beschreibung: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW),
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen