2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadgradnja strežniškega okolja BS
Beschreibung: S tem javnim naročilom se naroča nadgradnjo strežniškega okolja BS. Podrobnejši opis in popis predmeta naročila je naveden v Obrazcu 1 dokumentacije javnega naročila.
Interne Kennung: JN-78811
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: S tem javnim naročilom se naroča nadgradnjo strežniškega okolja BS. Podrobnejši opis in popis predmeta naročila je naveden v Obrazcu 1.
Interne Kennung: 550700