6067-2026 - Ergebnis
Niederlande – Museumsausstellungen – Tentoonstellingsbouw en interieurbouw
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTentoonstellingsbouw en interieurbouw
BeschreibungHet Kinderboeken en Literatuurmuseum ( museum) is in de voorbereiding van een verhuizing van de huidige locatie in Den Haag naar de nieuwe locatie in Utrecht. Op het moment van opening in 2027 van het museum in de nieuwe locatie, Magazijn de Zon, te Utrecht wil het museum voor alle doelgroepen een breed scala aan nieuwe, permanente tentoonstellingen realiseren. Tevens wil het voor de algemene ruimten een robuust interieur verwezenlijken, dat de identiteit en missie van het museum weerspiegelt en bijdraagt aan een optimaal bezoekerscomfort en logistiek. Daarvoor zal het maximaal drie (3) tentoonstellings- en interieurbouwers contracteren onder een meerjarige raamovereenkomst. zie aanbestedingsleidraad
Interne KennungSNLL25722
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39170000 Ladenmöbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Optionen
Beschreibung der OptionenNiet van toepassing