2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky setů perkutánně implantovaných chlopní do aortální pozice II.
Beschreibung: • Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky setů perkutánně implantovaných chlopní do aortální pozice pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“). • Předmět plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je vymezen i závaznými návrhy smluv, které jsou přílohou č. 2 zadávacích podmínek (Příloha č. 2a pro část 1 VZ a příloha č. 2b pro část 2 VZ), přílohou č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník (Příloha č. 8a pro část 1 VZ a příloha č. 8b pro část 2 VZ) a přílohou č. 9 zadávacích podmínek – Technické parametry předmětu plnění (Příloha č. 9a pro část 1 VZ a příloha č. 9b pro část 2 VZ). • Veřejná zakázka je dělena na části: Část 1 VZ – Balón expandabilní chlopeň pro pacienty s hraničními velikostmi anulu Část 2 VZ – Katetrizačně implantovatelná samo expandabilní chlopeň vhodná pro intervence dysfunkčních bioprotéz • Dodavatel je oprávněn podat nabídku do jedné části, několika částí nebo všech částí veřejné zakázky. • Každá část veřejné zakázky bude posuzována a hodnocena zvlášť. • Pokud dále není stanoveno jinak, platí zadávací podmínky pro všechny části veřejné zakázky. • Množství předmětu plnění v jednotlivých položkách uvedené v příloze č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník (Příloha č. 8a pro část 1 VZ a příloha č. 8b pro část 2 VZ.), je množstvím orientačním, resp. předpokládaným. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů, bez penalizace či jiného postihu ze strany vybraného dodavatele. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: VZ 114/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 VZ – Balón expandabilní chlopeň pro pacienty s hraničními velikostmi anulu
Beschreibung: • Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky setů perkutánně implantovaných chlopní do aortální pozice pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne Kennung: VZ 114/25 - část 1 VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 VZ – Katetrizačně implantovatelná samo expandabilní chlopeň vhodná pro intervence dysfunkčních bioprotéz
Interne Kennung: VZ 114/25 - část 2 VZ