606715-2026 - Ergebnis
Polen – Ultraschallanlage – Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Specjalistycznych w ramach zadania pn.: „Dostępność Plus dla AOS realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Specjalistycznych w ramach zadania pn.: „Dostępność Plus dla AOS realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Specjalistycznych w ramach zadania pn.: „Dostępność Plus dla AOS realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027”. Umowy zostaną zawarte bezpośrednio po zakończeniu postępowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularz cenowy (odrębnie dla każdego pakietu) – załącznik nr 1.1.a oraz 1.1.b do SWZ, 2) Specyfikacja techniczna (odrębnie dla każdego pakietu) – załącznik nr 1.2.a oraz 1.2.b do SWZ, 3) Warunki gwarancji jakości i serwisu – załącznik nr 1.3. do SWZ, 4) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane części, lecz nie dopuszcza możliwości składania oferty na wybrane pozycje w danym pakiecie. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w danym pakiecie zostaną odrzucone. Zamawiający na podstawie art. 257 Ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danym pakiecie, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Realizując obowiązek wynikający z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024r. o ochronie sygnalistów zamawiający informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 3 w Rybniku przyjęta została procedura wewnętrznych zgłoszeń informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych. Treść procedury dostępna jest na stronie https://www.szpital.rybnik.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci.
Vorherige Bekanntmachung378900-2026
Interne KennungTAM-379-PN/42-2026.AN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193120 Rollstühle
5. Los
LosLOT-0001
TitelAparat USG wraz z wyposażeniem – 3 zestawy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularz cenowy – załącznik nr 1.1.a do SWZ, 2) Specyfikacja techniczna – załącznik nr 1.2.a do SWZ, 3) Warunki gwarancji jakości i serwisu – załącznik nr 1.3. do SWZ, 4) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelWózek inwalidzki z wyposażeniem – 7 zestawów
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularz cenowy – załącznik nr 1.1.b do SWZ, 2) Specyfikacja techniczna – załącznik nr 1.2.b do SWZ, 3) Warunki gwarancji jakości i serwisu – załącznik nr 1.3. do SWZ, 4) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33193120 Rollstühle