2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu w ramach inwestycji pn. „Budowa i doposażenie nowego budynku BCO na potrzeby rozwoju centrów kompetencji leczenia nowotworów piersi i skóry”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach realizacji Inwestycji pn. „Budowa i doposażenie nowego budynku BCO na potrzeby rozwoju Centrów Kompetencji Leczenia Nowotworów Piersi i Skóry” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Białostockim Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.
Interne Kennung: DZP.261.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71520000 Bauaufsicht, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 79994000 Vertragsverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach realizacji Inwestycji pn. „Budowa i doposażenie nowego budynku BCO na potrzeby rozwoju Centrów Kompetencji Leczenia Nowotworów Piersi i Skóry” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Białostockim Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.
Interne Kennung: 1