606763-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Sukcesywne dostawy notebooków i toreb na notebooki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy notebooków i toreb na notebooki
BeschreibungPrzedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) 2) Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), 3) Wymaganiach gwarancyjnych (załącznik nr 4 do SWZ), 4) Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do SWZ, wzór umowy). W związku z wymaganiami dotyczącymi wydajności oferowanych procesorów i kart graficznych stawianymi w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), Zamawiający przygotował dodatkowe załączniki do SWZ: 1) lista procesorów CPU.pdf załącznik nr 3A 2) lista kart graficznych.pdf załącznik nr 3B do wykorzystania przez wykonawców podczas przygotowywania oferty sprzętowej spełniającej wymagania Zamawiającego. Załączniki nr 3A i nr 3B zwierają listę elementów zestawów aktualną na dzień ustalania przez Zamawiającego wymagań sprzętowych przedmiotu zamówienia objętego postępowaniem. Ustala się, że wymaganie postawione w Specyfikacji technicznej o treści: „osiągnął w teście PassMark®” odnosi się do stanu na dzień sporządzenia wymagań sprzętowych przez Zamawiającego i dotyczy elementów zestawów zawartych w załącznikach nr 3A i 3B do SWZ.
Interne KennungRZP/PN/58/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 Pzp skrócił termin składania ofert gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 Pzp, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych, które zostały przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.01.26 r., a następnie opublikowane i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.26 r.: „Komputery”, nr ogłoszenia: 11/2026, 32652-2026
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungnie dopuszcza się składania ofert częściowych