See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RRTS interjera dizaina projekta izstrāde
Beschreibung: projektēšanas prasību programmas detalizācija Rīgas radio un televīzijas stacijas (turpmāk – RRTS) interjera dizaina projektam, RRTS interjera dizaina projekta izstrāde un autoruzraudzības sniegšana saskaņā ar tehnisko specifikāciju, iepirkuma līgumu.
Interne Kennung: LVRTC 2026/20
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79932000 Innenarchitektendienste, 79931000 Innenausstattungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000