2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch Reizigers Informatie Systeem (DRIS)
Beschreibung: De Gemeente Zaanstad wil het bestaande DRIS vernieuwen. Vlaggenmast displays moeten worden vervangen met de mogelijkheid om de bestaande masten te hergebruiken. Abridisplays wil de Gemeente vervangen door E-ink displays in een haltebord die aan een mast of op een (halte)paal kunnen worden bevestigd. Bij het station Zaandam en het knooppunt “De Vlinder” wordt het DRIS vernieuwd. De Gemeente ontvangt voor de vernieuwing van displays subsidie van Vervoerregio Amsterdam, maar dient het onderhoud zelf te betalen. De subsidie vereist dat de oplevering voor 30 september 2027 is afgerond. Voor de volledige Opdrachtomschrijving, inclusief alle daarvoor gestelde eisen, verwijzen wij u naar de bijlagen behorend bij deze Offerteleidraad. Ongeveer 45 vlaggenmast displays moeten worden vervangen waarbij bestaande masten en fundaties worden hergebruikt. Ongeveer 90 abridisplays aangevuld met 15 E-ink displays voor station Zaandam en het knooppunt De Vlinder (totaal 105) moeten worden vervangen door E-ink displays in een haltebord die op een (te leveren) mast worden bevestigd. Bij het station Zaandam en De Vlinder wordt het DRIS vernieuwd als onderdeel van het verbeteren van de wayfinding (6 overzichtsdisplays voor station Zaandam en 1 overzichtsdisplay voor De Vlinder). Met deze ramingen willen wij uitsluitend een indruk geven van de omvang van de Opdracht: u kunt hier geen rechten aan ontlenen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-436
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 51611120 Installation von Ankunfts- und Abflugbildschirmen oder -tafeln in Echtzeit auf Bahnhöfen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-436
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48813200 Real-time passenger information system
Additional classification (cpv): 48813000 Passenger information system, 50000000 Repair and maintenance services, 51611120 Installation services of railway real-time departures and arrival display screens or boards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1