606768-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckwasserreinigungsgeräte – Rekonstrukce Discoilů PS645 a PS645/1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce Discoilů PS645 a PS645/1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce (kompletní generální oprava) dvou systémů DISCOIL včetně demontáže, přepravy, údržby, opětovné montáže a uvedení do provozu.
Interne Kennung1252/ÚSR/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo dohodnout se s dodavatelem na změně termínu pro zahájení realizace části díla Discoilu PS645/1, kdy tento termín, pokud se na tomto zadavatel s dodavatelem dohodne, může být posunut až tak, že termín zahájení realizace této části díla bude stejný jako termín zahájení realizace části díla Discoilu PS645. Termín pro dokončení a předání části díla Discoilu PS645/1 bude vždy činit 6 měsíců od stanoveného termínu pro zahájení realizaci díla.