606801-2026 - Wettbewerb
Polen – Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör – Zakup anten do systemów radiokomunikacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup anten do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w podziale na 11 zadań: Zadanie nr 1– Antena sektorowa 65°; Zadanie nr 2- Antena sektorowa 90°; Zadanie nr 3- Antena sektorowa 120°; Zadanie nr 4- Antena dookólna Typ 1; Zadanie nr 5- Antena dookólna Typ 2; Zadanie nr 6- Antena samochodowa Typ 1; Zadanie nr 7- Antena samochodowa Typ 2; Zadanie nr 8- Koncentryczny ogranicznik przepięć (odgromnik anteny); Zadanie nr 9- Podwójny rozdzielacz mocy (1/2 splitter); Zadanie nr 10- Potrójny rozdzielacz mocy (1/3 splitter); Zadanie nr 11- Odskocznia antenowa.
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Zakup anten sektorowych 65° do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 1– Antena sektorowa 65°
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Zakup anten sektorowych 90° do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 2- Antena sektorowa 90°
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Zakup anten sektorowych 120° do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 3- Antena sektorowa 120°
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Zakup anten dookólnych Typu 1 do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 4 - Antena dookólna Typ 1
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Zakup anten dookólnych Typu 2 do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 5 - Antena dookólna Typ 2
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Zakup anten samochodowych Typu 1 do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 6 - Antena samochodowa Typ 1
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Zakup anten samochodowych Typu 2 do systemów radiokomunikacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 7 - Antena samochodowa Typ 2
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - Koncentryczny ogranicznik przepięć (odgromnik anteny)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 8 - Koncentryczny ogranicznik przepięć (odgromnik anteny)
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - Podwójny rozdzielacz mocy (1/2 splitter)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 9 - Podwójny rozdzielacz mocy (1/2 splitter)
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 - Potrójny rozdzielacz mocy (1/3 splitter)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 10 - Potrójny rozdzielacz mocy (1/3 splitter)
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 - Odskocznia antenowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 11 - Odskocznia antenowa
Interne Kennung167/BŁiI/26/IŁ zad. 11