See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie ocen okresowych stanu technicznego obiektów hydrotechnicznych na terenie działalności ZZ Jasło
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ocen okresowych stanu technicznego obiektów hydrotechnicznych na terenie działalności ZZ Jasło w podziale na 4 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych 3.1. Zamówienie składa się z następujących części: 3.1.1. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów stale piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło. 3.1.2. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Mielcu, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło” 3.1.3. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Dębicy, NW w Ropczycach i NW w Gorlicach, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło” 3.1.4. Wykonanie ocen 5-letnich: Zad.1 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie działalności ZZ Jasło, Zad.2 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa przepompowni wody w Szafranowie, Zad.3 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa jazu na potoku Ruda w km 0+823 w m. Rzemień, gm. Przecław 3.2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6. Zasady dotyczące podwykonawstwa: 6.1. Zamawiający nie wskazuje kluczowych zadań (części zamówienia) w rozumieniu art. 121 ust. 1 Pzp i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę jakiejkolwiek części zamówienia. 6.2. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. 6.3. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 6.4. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. 6.5. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawierają wzory umów. 7. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp nie określa wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności w zakresie realizacji przedmiotu umowy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
Vorherige Bekanntmachung: 266695-2026
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy pzp. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71335000 Technische Studien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów stale piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Mielcu, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło”
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie NW w Dębicy, NW w Ropczycach i NW w Gorlicach, w ramach zadania pn. „Wykonanie rocznej kontroli okresowej obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie ZZ Jasło”
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Wykonanie ocen 5-letnich: Zad.1 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa obiektów czasowo piętrzących wodę na terenie działalności ZZ Jasło, Zad.2 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa przepompowni wody w Szafranowie, Zad.3 Wykonanie oceny 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa jazu na potoku Ruda w km 0+823 w m. Rzemień, gm. Przecł
Interne Kennung: Część 4