606820-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY ICT VYBAVENÍ 2026 -2036
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY ICT VYBAVENÍ 2026 -2036
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky ICT vybavení, zejména stolních a přenosných počítačů včetně AIO, pracovních stanic, počítačových součástí, příslušenství a doplňků, zobrazovacích jednotek včetně plochých a dotykových monitorů, skenerů, tiskáren, jakož i poskytování souvisejících služeb spočívajících v opravách a údržbě výpočetní, periferní a reprografické techniky, a to v rozsahu CPV kódů uvedených v odst. 2.4 zadávací dokumentace.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 30237200 Computerzubehör, 30121200 Fotokopiergeräte, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBT_010