2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka typového nábytku pro pavilon X
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka typového nábytku a vybavení) pro pavilon X nemocnice v Jilemnici. Součástí předmětu veřejné zakázky je i doprava na místo určení, jeho montáž, předání veškeré potřebné dokumentace a následný servis po celou dobu záruční lhůty.
Interne Kennung: 8018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001