See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Standaardsoftware en aanverwante diensten
Beschreibung: Het begeleiden van het inkoopproces voor Nadere Opdrachten en weder verkopen van Standaardsoftware en aanverwante diensten aan UMC, het leveren (administratief afhandelen van de inkoop) van de Standaardsoftware en aanverwante diensten) en het tijdens de contractperiode bewaken van de financiële-, kwalitatieve en contractuele condities. 400 miljoen euro excl. btw voor 7 jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1