See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 120 autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym (w podziale na 2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym, o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m, czterodrzwiowych, z drzwiami w układzie 2-2-2-2. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na II części: a) Część I: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m, b) Część II: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m.
Interne Kennung: 134/2025/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część I: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m
Interne Kennung: 134/2025/FZ - część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m
Interne Kennung: 134/2025/FZ - część II