2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitoring návštěvnosti pomocí automatických sčítačů 2021-2024
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání dat a ročních zpráv z monitoringu návštěvnosti pomocí automatických sčítačů v lokalitách ve správě AOPK ČR v období 2021-2024.
Vorherige Bekanntmachung: 40294-2020
Interne Kennung: N006/20/V00026416
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monitoring návštěvnosti pomocí automatických sčítačů 2021 – 2024 Broumovsko3
Beschreibung: Dodání dat o návštěvnosti vybraných lokalit v péči AOPK ČR zjištěných monitoringem metodou automatických sčítačů pro AOPK ČR dle rámcové dohody č. j. 18875/SOPK/20 ze dne 08. 01. 2021
Interne Kennung: N006/21/V00002450
Los: LOT-0002
Titel: Monitoring návštěvnosti pomocí automatických sčítačů 2021 – 2024 Beskydy
Interne Kennung: N006/21/V00002443
Los: LOT-0003
Titel: Monitoring návštěvnosti pomocí automatických sčítačů 2021 – 2024 Pálava
Interne Kennung: N006/21/V00001214