See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale consumabile de laborator - 4 CANTAVAC
Beschreibung: Materiale consumabile de laborator - 4 CANTAVAC
Interne Kennung: 2026CONS-4CANTA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19521200 Polystyrolplatten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - Accesorii pentru sistem de bioreactoare
Beschreibung: Barieră sterilă - Sealing goil, Gas-permeable Folie de silicon - Sealing goil, Gas-permeable Microplacă cu godeuri tip floare - FlowerPlate MTP, pH/DO type 2 (LG1/RF) Microplacă cu godeuri tip floare - FlowerPlate MTP, B Microplacă cu godeuri rotunde - RoundWell MTP, pH/DO type 2 (LG1/RF) Microplacă microfluidică cu godeuri tip floare - FlowerPlate MF MTP, Gen 2, pH/DO type 2 Microplacă microfluidică cu godeuri rotunde - RoundPlate MF MTP, Gen 2, pH/DO type 2
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 19521000 Polystyrolerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - Pipete monocanal
Beschreibung: Pipeta monocanal 0.5 – 10uL Pipeta monocanal 2 – 20uL Pipeta monocanal 10 – 100uL Pipeta monocanal 20 – 200uL Pipeta monocanal 100 – 1000uL Pipeta monocanal 500 – 5000uL
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - Manuși de unica folosință
Beschreibung: Manuși de unica folosință din NITRIL
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0004
Titel: -Lot 4 Flask-uri de cultivare celule tip 1
Beschreibung: Flask de cultivare celule cu suprafața tratată pentru aderența celulară, capac VENT, 150cm2, 36 bucăți/cutie Flask de cultivare celule cu suprafața tratată pentru aderența celulară, capac VENT, 75cm2, 100 bucăți/cutie Flask de cultivare celule cu suprafața tratată pentru aderența celulară, capac VENT, 25cm2, 360 bucăți/cutie
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39225730 Röhrchen
Los: LOT-0005
Titel: Lotul 5 - Flask-uri de cultivare celule (erlenmayer) -tip 2
Beschreibung: Flask de cultivare celule cu agitare de tip erlenmayer volum de lucru 125ml, capac VENT, 50 bucăți/cutie Flask de cultivare celule cu agitare de tip erlenmayer volum de lucru 250ml, capac VENT, 50 bucăți/cutie, Flask de cultivare celule cu agitare de tip erlenmayer volum de lucru 500ml, capac VENT, 25 bucăți/cutie Flask de cultivare celule cu agitare de tip erlenmayer volum de lucru 1000ml, capac VENT, 25 bucăți/cutie
Interne Kennung: 5