606917-2025 - Ergebnis
Polen – Vakuumpumpen – Dostawa pompy próżniowej olejowej dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pompy próżniowej olejowej dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pompy próżniowej olejowej, zwanej dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42122450-9 (Pompy próżniowe). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed, Zakład Biochemii Roślin, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 107. 5. Zamawiający informuje, że zakup będzie finansowany z projektu: NCN OPUS 26, tytuł projektu: „Wpływ acylotransferaz acylo CoA: lizofosfatydylocholina (LPCAT) na wzrost i rozwój Arabidopsis thaliana w warunkach standardowych oraz warunkach stresu abiotycznego”, nr umowy: UMO-2023/51/B/NZ3/00253. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres minimum 12 miesięcy, przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji, z uwzględnieniem zapisów rozdziału XVI SWZ. Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung354281-2025
Interne Kennung5B10.291.1.101.2025.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
5. Los
LosLOT-0001