2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare Aanbesteding Bancaire diensten
Beschreibung: De doelstelling van de aanbesteding is om te komen tot een Overeenkomst met een huisbankier voor het verzorgen en uitvoeren van het betalingsverkeer van Fontys en JHS. De beoogde huisbankier biedt een volledig geautomatiseerd en gebruiksvriendelijk Digitaal betalingsplatform aan. Daarnaast zorgt hij voor verdere optimalisatie en digitalisering van het bankverkeer, met minimalisatie van de bankkosten; de prijsstelling wordt daartoe nadrukkelijk meegenomen in deze aanbesteding. De uitgaven (spend) bedragen momenteel ongeveer € 49.000 inclusief btw per jaar. Door afname van het aantal studenten zullen naar verwachting de jaarkosten dalen omdat er minder transacties en bankrekeningen worden verwacht. Daar staat een indexering van bancaire diensten tegenover. De omvang van de opdracht wordt geraamd op € 45.000 inclusief btw per jaar. Dit bedrag is exclusief de kosten voor garantieprovisie.
Interne Kennung: CN-00985
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Overeenkomst betreft bancaire diensten. Fontys heeft de verschillende bancaire diensten samengevoegd tot één opdracht. Dit wordt als volgt gemotiveerd: Uit oogpunt van efficiency is besloten het betalingsverkeer te concentreren bij één bank. De aanbesteding is om die reden niet onderverdeeld in percelen. De uitgaven (spend) bedragen momenteel ongeveer € 49.000 inclusief btw per jaar. Door afname van het aantal studenten zullen naar verwachting de jaarkosten dalen omdat er minder transacties en bankrekeningen worden verwacht. Daar staat een indexering van bancaire diensten tegenover. De omvang van de opdracht wordt geraamd op € 45.000 inclusief btw per jaar. Dit bedrag is exclusief de kosten voor garantieprovisie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie "beschrijving verlengingen".