2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU CorDeo Scholengroep - Laptops
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Laptops ten behoeve van CorDeo Scholengroep. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 422766-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000