2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na dwóch obiektach użyteczności publicznej w Imielinie”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci elektroenergetycznej Operatora sieci dystrybucyjnej OSD instalacji fotowoltaicznej na dwóch użyteczności publicznej w Imielinie. Zadanie podzielone jest na dwie części z których każda stanowić będzie odrębne zamówienie. Część nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na dostawie urządzeń i wykonaniu robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową dla zadania „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na budynku hali widowiskowo–sportowej przy ul. Sapety 8 w Imielinie”, które obejmuje kolejno w szczególności remont pokrycia dachu z membrany EPDM, dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci elektroenergetycznej Operatora sieci dystrybucyjnej OSD instalacji fotowoltaicznej na potrzeby obiektu hali sportowej przy ul. Sapety 8 w Imielinie. Część nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na dostawie urządzeń i wykonaniu robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową dla zadania „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na budynku hali sportowej przy ul. Miarki 7 w Imielinie”, które obejmuje kolejno w szczególności remont pokrycia dachu z membrany EPDM, dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci elektroenergetycznej Operatora sieci dystrybucyjnej OSD instalacji fotowoltaicznej na potrzeby obiektu hali sportowej przy ul. Miarki 7 w Imielinie.
Interne Kennung: BZPZ.271.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na dwóch obiektach użyteczności publicznej w Imielinie.”