2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROV 30 2027-2030 Transportdienst op afroep in de Noordoostpolder
Beschreibung: Beschrijving Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst te komen tot opdrachtverlening voor de uitvoering van transportdiensten op afroep in de Noordoostpolder. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horende uitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het raamovereenkomst met kenmerk ROV 30 Uitvoeringsjaren 2027-2030. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: het op afroep uitvoeren van transportdiensten voor het vervoeren van onder andere de volgende materialen: - kroosafval; - maaisel uit de tochten; - grond; - stenen; - grasbetonstenen; - snoeiafval; - beschoeiingsmaterialen; - duikerelementen 5,00 tot 10,00 m lengte; - stuwputten; - grof vuil. Tijdsduur De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar tot en met 31 december 2030. De deelopdrachten worden verstrekt gedurende de periode vanaf de opdrachtverlening in januari 2027 tot en met 31 december 2030. Omvang van de Raamovereenkomst De verwachte financiële omvang over de totale looptijd van 4 jaar is naar verwachting 314.000 euro (excl. BTW). Omvang indicatie per uitvoeringsjaar is 79.000 euro exclusief BTW. Deze getallen zijn een schatting van financiële omvang en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000