606969-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bau von Grundschulen – Radovi na izgradnji Područne škole Murvica - Briševo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi na izgradnji Područne škole Murvica - Briševo
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na izgradnji Područne škole Murvica-Briševo, a sve u skladu sa uvjetima i zahtjevima dokumentacije o nabavi, Glavnim projektom sa svim pripadajućim mapama, troškovnikom i tehničkim specifikacijama koji su dio ove dokumentacije o nabavi. Predmet nabave nije podijeljen u grupe jer predstavlja tehničku, tehnološku, oblikovnu i funkcionalnu cjelinu koja predstavlja kapitalnu investiciju, pa je ponuditelj u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti odnosno ponuda mora obuhvatiti sve stavke troškovnika koji čini sastavni dio ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VN 050-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000